glava joomla 3 4 nova3

VARNOST V PROMETU 5.r 2018V torek, 2.10.,smo petošolci imeli TD, kjer smo vso pozornost usmerili na varno obnašanje v prometnih situacijah.Na kolesarskem poligonu smo preizkušali svoje kolesarske spretnosti, na poučnem sprehodu po šolski okolici pa opazovali prometne znake, križišča in ravnanje udeležencev na prometnih površinah. V učilnicah smo izdelali po skupinah različne prometne znake in jih razstavili v prometnem kotičku.

Trije policisti so nam uresničili željo, nam predstavili svoje delo in nekaj pripomočkov, med katerimi je bil tudi motor. Eden nam je zastavil tudi prometna vprašanja, na katera smo znali odgovoriti. Tako upamo, da smo dobro začeli svoje učenje o varnosti v prometu in bomo tudi opravili kolesarski izpit, ki nas čaka ob koncu šolskega leta.
Učenci 5.b

Starše obveščamo, da bodo urniki zunanjih ponudnikov interesnih dejavnosti objavljeni takoj, ko bodo potrjeni od oddelka za šport MOL.

5. razred na krku 2019

FOTOGALERIJE  (na tej povezavi si preberite ZAPISE MLADIH GUSARJEV) SOBOTA Preberi več