glava joomla 3 4 nova3

V soboto, 1. 12. 2018, smo imeli na šoli delovni dan.

Najprej smo se zbrali na šolskem igrišču, kjer smo v znak ljubezni do naše šole učenci in učitelji šolo objeli. S tem smo tudi naznanili začetek aktivnosti, ki jih bomo na šoli izvajali v okviru dogajanja, povezanega z 90-letnico OŠ Valentina Vodnika.

ZATE ZAME 2018 OBJEM ŠOLE

V dopoldanskem delu so se učenci medgeneracijsko povezovali in izvajali aktivnosti na temo Vodnika, izdelovali okraske za okrasitev šole ter se preizkusili v zanimivih igrah v šolski telovadnici.

ZATE ZAME 2018 DELAVNICE

Nato ste se nam pridružili še starši in skupaj smo se udeležili dobrodelnega dogodka na stari šoli, kjer smo se sladkali, igrali z namiznimi igrami, ki smo jih sami izdelali, uživali v glasbi in petju ter posedeli in poklepetali ob kavi ali čaju v kavarnici.
ZATE ZAME 2018 PRIREDITEV

Glede na vtise otrok, učiteljev in staršev smo skupaj preživeli en čudovit dan. Staršem in ostalim družinskim članom učencev se zahvaljujemo za dobrodelne prispevke.