glava joomla 3 4 nova3

Spoštovani starši!

kokoška rozi logo za OŠ MALAOsnovni cilj trajnostne mobilnosti je zadovoljiti potrebe vseh ljudi po mobilnosti in obenem zmanjšati promet, posledično onesnaževanje, emisije toplogrednih plinov in porabo energije. Trajnostna mobilnost je tista, ki je hkrati okoljsko sprejemljiva, socialno pravična in spodbuja razvoj gospodarstva.

Tudi na naši šoli podpiramo zgoraj naštete cilje in učence vzgajamo v duhu razvijanja vrednot trajnostnega razvoja.

Zato smo se v letošnjem šolskem letu priključili projektu Trajnostna mobilnost. V projekt so formalno vključeni učenci 5. in 6. razreda ter en oddelek 7. razreda, seveda pa ste vabljeni vsi, da svoje otroke čim bolj spodbujate, da v šolo prihajajo na trajnostni način (peš, skiro, kolo, s sredstvi javnega prometa …).

Dejavnosti projekta bomo še posebno intenzivno izvajali v tednu otroka, to je od 7. do 11. 10. 2019.

Hvala za vašo podporo in pomoč.

Lepo pozdravljeni in gremo peš!

Ljubljana, 26. 9. 2019 Šolska skupina za Trajnostno mobilnost