glava joomla 3 4 nova3

ID , št. ur, za razred Ime in priimek Urnik

Bralna pismenost 4. r

Bralna pismenost 5. r.

Razredničarke 4. r.

Razredničarke 5. r.

Sreda, 5. ura

Po urniku

Bralna pismenost

6.–9. r

Aktiv slavistov Po dogovoru
Šah 2.-4. r Bogdan Šiler Četrtek, 14.00-14.45
Šolsko glasilo 2.- 9. r. Tatjana Furjan, Manca Pirc Sreda, 14.20

WET

3., 4. r.

5.-9. r

Marija Ogorevc

Sreda, 13.00-13.45

Četrtek, 14.00-14.45

Gimnastika 1.-9. r.

                      1. r.

                     2. r.

                    3. r.–9. r.

Lucija Jelenc

Četrtek, 13.15-14.00

Četrtek, 14.00-14.45

Ponedeljek, 14.00-15.00

Sreda, 14.00-15.00

Gimnastika dečki

   1.-4. r.    

Zunanji izvajalec

1. in 2. r

3. in 4. r

Petek, 13.30-14.15

Petek, 14.15-15.00

Atletika

4, 5. r.

Maruša Klopčič

Sreda, 7.35-8.20

Ponedeljek, 7.35-8.20

Potepuški krožek

7.-9. r.  

Aleš Nosan

Po dogovoru

Košarka

   2.-3. r.

   4.-5. r.

Zunanji izvajalec

Sreda, 15.30-17.45

Torek, 16.30-17.45

Četrtek, 17.00-18.00

Pevski zbor 5.-9. r

                    

Marina Hrovat Božnik

Torek, 13.45-14.30

Sreda, 12.55-13.40

Četrtek, 7.35-8.20

Četrtek, 12.55-13.40

Petek, 7.35-8.20

Krožek za razmišljanje

4.-7. r.

Marija Ogorevc

Marjeta Raztresen

Sreda, 14.00-14.45

Četrtek, 12.55-13.40

Filmski krožek 6.-9. r.

Nataša Arčon Triler

Po dogovoru

Ročna dela

5.-6. r.  

Anita Logar

Petek, 7.35-8.20

Glina  

3.–9. r.          

Vida Kraljič, Maja Rainer

Sreda, 14.30-16.00

Pevski zbor 1.-4. r.

                    

Marija Jakomin

Pon. 14.00-14.45 ali

Sreda, 14.00-14.45

Pravljice in lutke

1., 2. r.  

Ines Šmarčan

Torek, 13.30-14.15

Umetnost in lutke

3., 4. r.

Ines Šmarčan

Sreda, 14.15-15.00

Joga    

1.-4. r.

1. r.

2.-3. r.

4. r.

Mateja Plemelj

Petek, 12.15-13.00

Torek, 13.00 -13.45

Ponedeljek, 13.00-13.45

Ustvarjalne urice

1.-3. r.

Tina Karničar, Mateja Zamuda Ponedeljek, 13.30-14.30

Španščina

3. in 4. r.

Urška Rogelj

Sreda, 15.40-16.25

16.30-17.15

Čuječnost Pika Polona Bižal

Ponedeljek, 13.45-14.30

Petek, 7.35-8.20

Nastopanje 4.-6. r. Damjana Potočnik Četrtek, 13.00-13.45

Ekološko vrtnarjenje

6.-9. r.

Lea Gešman Po dogovoru

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..