glava joomla 3 4 nova3

Program MOL do 17. ure – interesne dejavnosti za šolske otroke

in zunanje plačljive dejavnosti – šolsko leto 2018/19

Mala šola juda

Judo – cicibani in cicibanke igralnica

PO 15.00-15.45; 15.45-16.30

SRE 15.00-15.45;

15.45-16.30

Bleščica

Gimnastika- 1.r, 2.r

3. – 9. r

igralnica

galerija

TOR 15.00-15.45

 

PON 16.30-17.15

17.15-18.00

TOR 16.15-17.00

17.00-17.45

ČET 16.15-17.00

17.00-17.45

PET 15.30-16.15

16.15-17.00

Otroška nogometna šola

Nogomet – cicibani, cicibanke telovadnica

SRE 14.45-15.30,

15.30-16.15

Otroška košarkarska šola

Košarka-

cicibani in ml.

telovadnica

PON 16.15-17.00

SRE 16.15-17.00

 

 

Košarka Ilirija

Košarka-

deklice

telovadnica

TOR 14.45-15.30

15.30-16.15

16.15-17.00

PET 15.30-16.15

16.15-17.00

Odbojkarsko dr. KRIM

Odbojka – cicibani in cicibanke telovadnica

ČET 15.30-16.15

16.15-17.00

PD Rašica Plezanje – ml. dečki in deklice mala telovadnica

PON, SRE 15.00-15.45; 15.45-16.30

PET 15.00-16.00

Tenis Šport plus Tenis- cicibani, cicibanke telovadnica

SRE 14.45-15.30

 

ŠD Rokometni klub Olimpija Rokomet – deklice telovadnica

PON 14.45-15.30,

15.30-16.15

 

Judo Bežigrad Judo – cicibani in cicibanke igralnica

PON 16.30-17.15

SRE 16.30-17.15

Športno društvo Narodni dom, Ljubljana ABC šport – cicibani, cicibanke galerija

PON 15.30-16.15

16.15-17.30

SRE 15.30-16.15

16.15-17.30

Kimon Karate mala telovadnica

TOR 15.45-16.30

16.30-17.15

ČET 15.45-16.30

16.30-17.15

Ples Plus Ples igralnica ČET 15.00-16.00
Ples Plus Balet igralnica PET 15.00-15.45
Plesno mesto Ples igralnica TOR 14.00-15.00
Mitra d.o.o. Ruščina učilnica 28

ČET 14.30-15.15

15.20-16.05

Likovna šola SAB Risanje učilnica 41 PON 17.00-18.30
Šola badmintona Badminton telovadnica ČET 14.45-15.30
Studio ritem Ples učilnica 28 TOR 15.45-16.30
ŠKD Frklje Navijaška skupina mala telovadnica

TOR 14.14-15.00

15.00-15.45

ČET 15.00-15.45

Športno društvo Narodni dom, Ljubljana ABC Šport galerija

PON 15.30-16.15

16.15-16.30

SRE 15.30-16.15

16.15-16.30

Brigita Bukovec Atletika galerija

TOR 15.30-16.15

ČET 15.30-16.15

Košarkaška šola G. Dragiča Košarka telovadnica

ČET 14.45-15.30

15.30-16.15

16.15-17.00

 

Za pravilno delovanje strani uporabljamo piškotke. Podrobne informacije..