E - GRADIVA, VIDEOVSEBINE, POMOČ PRI POUKU, E- SVET ZA UČENCE, IN ŠE KAJ

Dragi učenci, učitelji, starši …!

1 DSC00379 bigIzposoja in vračilo knjig v šolski knjižnici v času zaprtja šol in vrtcev nista mogoča.
Vsi tisti, ki radi berete, pa nikar ne skrbite! Čeprav so knjižnice zaprte, ne boste ostali brez knjig in svoj čas boste lahko še naprej namenili tudi branju. Če vam ni uspelo pravočasno obiskati knjižnice in si narediti nekaj zaloge, nič hudega.

Na spletni strani šolske knjižnice bomo v prihodnje objavljali različne spletne strani z dostopom do e-knjig, e-člankov, gledaliških predstav in drugih zanimivih vsebin.
Zaradi boljše preglednosti smo vse vsebine razdelili v več podstarni, ki so doseglje v meniju na desni.

Spremljajte nas!

Veseli bomo tudi vaših predlogov, mnenj, vprašanj, zato nam lahko pišete na e-mail.

Lepo vas pozdravljava,
vaša knjižničarki